Ściany z cegły hitem nowatorskich domów

oczy
Moda w budownictwie tak jak i pogoda – bez przerwy podlega zmianom. Konsekwencją tego jest fakt, że firmy remontowe stale mają wiele zadań, a pisma wnętrzarskie drukuje się w ogromnych nakładach.

oczy
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Popularne są również kanały internetowe o tematyce urządzania wnętrz.
Po raz kolejny na topie są ściany z cegły. częściej i częściej ludzie remontując domy w nieco starszych kamienicach decydują się na pozostawienie przykładowo dwóch ścian w korytarzu w stanie nienaruszonym, jedynie delikatnie je odnawiając.

Zdecydowanie poznaj artykuł (http://www.wienerberger.pl/produkty/pustaki-ceramiczne-i-akcesoria-porotherm/pustaki-ceramiczne-porotherm.html#42081995) na omówiony tutaj temat. Nie daj się prześcignąć innym! Polepsz swoje informacje na ten temat.

Wszystko to dlatego, żeby wnętrze ozdabiał element z cegły. W przypadkach nowych mieszkanek bądź domów, często wybierane są imitacje ściany z cegły, czyli chociażby tapety, które z daleka bardzo przypominają oryginalną ceglaną zabudowę. Bez wątpienia tego typu wyjścia robią ostatnimi czasy istną furorę. W bardzo łatwy sposób możemy odświeżyć wnętrze, które już nam się „opatrzyło” i remontując zaledwie jedną ścianę uzyskać piorunujący efekt rodem z nowego folderu dla architektów wnętrz. Na prawdziwe ściany z cegły zazwyczaj decydują się osobymające w swoim domu kominek i właśnie w jego sąsiedztwie wybierają tego rodzaju rozwiązania.

Jeśli stworzony tu artykuł wciągnął Cię i chcesz więcej, to zapewne spodoba Ci się link do źródła, gdzie znajdziesz dużo wątków.

Oczywistym jest, że im piękniejsze i bardziej przemyślanie zaprojektowane wnętrze, tym lepiej nam się w nim funkcjonuje. Łatwiej o regenerację po wyczerpującym dniu pracy, gdy miejsce, w którym się znajdujemy sprzyja dobremu nastrojowi.

Często naprawdę niedużo trzeba, aby wnętrze, w którym znajdujemy się dzień w dzień stało się modne i wyglądało jak z nowych programów telewizyjnych. Troszkę wyobraźni jest kluczem do naszego odnowionego mieszkania.