Tag Archive: projekt

projekt

Działalność firmy oraz jej produkty z kategorii Porotherm

Najbardziej podstawowy materiał w budowie to cegła. Otrzymuje ją się z cementu, piasku, gliny czy wapna w procesie wypalania i suszenia. Na budowie cegły są wykorzystywane praktycznie wszędzie, począwszy od fundamentów, po całe budowle czy filary. Wyroby różnią się między sobą nie tylko wielkością, ale także klasą. Klasa to wytrzymałość cegły, inaczej jej odporność na ścisk.

Ogrzanie swojego domu – przemyśl jego dobór

dom
Dom – jaki powinien być? Przestronny – to z pewnością. Oprócz tego także wygodny, przytulny, rodzinny. I rzecz jasna ciepły – i to zarówno dosłownie, jak i w przenośni. Przecież każdy z nas ma czuć się we własnym domu dobrze. A o to z pewnością nie jest łatwo, gdy zimą panują w nim arktyczne temp., a latem zupełnie na odwrót – niesamowite upały. O odpowiedniej regulacji pod tym względem powinniśmy wobec tego pomyśleć już na etapie stawiania domu. A właściwie już w trakcie robienia jego konceptu. Zastanówmy się nad tym, jak w przyszłości będzie to wyglądało.

Poważne grzechy i małe grzeszki gospodarzy domu, czyli jak wyposażyć pokoje, żeby potem się nie wstydzić

Gruntowny remont mieszkania albo urządzanie budynku wzniesionego przed paroma miesiącami to tak pracochłonne zajęcie, że można dość szybko zapomnieć o mniej ewidentnych szczegółach. Zdarza się również, że pochłonięci i malowaniem, i robieniem porządków, i sprawdzaniem pracy rzemieślników gospodarze wcale nie pamiętają o tym, aby dobrze dobrać firanki do koloru ścian sypialni. Pośpiech oczywiście nie jest dobrym doradcą, lecz w dzisiejszych czasach, na razie, wolnego czasu na zastanowienie mamy coraz mniej.