Kategorie
Okna - przegląd

Są już w większości domów

Wiele ludzi pamięta czasy, kiedy w mieszkaniach były stare okna. Okna, które ciężko było umyć i które nie wyglądały dobrze. W dzisiejszych czasach wielu ludzi wymieniło już te stare okna na okna plastikowe, a jeżeli jeszcze tego nie zrobili to mają taki plan. Wiadomo, że jest to pewien koszt. Trzeba nastawić się na pewien wydatek. Z tego powodu część osób najpierw wstawia część okien i dopiero po jakimś czasie wymieniają pozostałe. Ale, kiedy już okna zostaną wymienione od razu dostrzeżemy duża różnicę.
Kategorie
Okna - przegląd

Całościowy remont mieszkanka – na czym się skoncentrować

Remont generalny domu za każdym razem jest poważnym projektem, jednakże reperacja mieszkania w starym budownictwie to niekiedy prawdziwe wyzwanie. Nim przystąpimy do renowacji mieszkanka w starym budownictwie, najlepiej będzie sporządzić listę najważniejszych rzeczy do zrealizowania. Pomoże to już na poziomie planowania ogarnąć całość robót, wyznaczyć priorytety i wstępnie wycenić roboty do wykonania. Sprawdź ceny okien, kasetonów, terakoty, itd.
Kategorie
Okna - przegląd Zaprojektuj mieszkanie

Dlaczego warto postawić na okna z profili PCV

Okna plastikowe podbiły polski rynek. Kto nie wierzy, niech przejdzie się przez wyremontowane dzielnice mieszkaniowe, przyjrzy się nowym budowlom w otoczeniu lub po prostu sam zwróci uwagę na to, przez jakie okna spogląda na świat — w mieszkaniu bądź w pracy. Najczęściej będą to białe okna PCV Wrocław.