Ochroń się przed nadmiarem ciepła i hałasu

życie
W mocno zaludnionych miastach człowiek pragnie jak najczęściej mieć odrobinę prywatności. Poza własnym mieszkaniem, niełatwo odszukać w mieście takowe miejsce, gdzie będzie można ubrać domowy dres i rozkoszować się „nicnierobieniem”.
Zdecydowana większość budynków stawianych jeszcze za czasów w PRL-u w Polsce składa się z stosunkowo chudych płyt z betonu, co bezwzględnie ma wpływ na kilka wad.

łącznik termoizolacyjny
Autor: Schöck
Źródło: Schöck
Po pierwsze, największą wadą płyt z betonu jest ich znikomy stopień izolacji od czynników pogodowych. Z tego powodu nie jest ten fakt obce nikomu, że w lecie w mieszkaniu na ostatnim piętrze oraz zewnętrznych pomieszczeniach panują wysokie temperatury, natomiast w zimie starczy wyłączyć ogrzewanie na kilka godzin, żeby substancje płynne w mieszkaniu zaczęły zamarzać! Jak na złość, nie posiadamy dotychczas solucji na kłopot występujący miejsce w zimnej połowie roku, ale wiemy jak w pewnej mierze ochłodzić mieszkanie w lecie. Jako producent rolet zewnętrznych posiadamy dużo przeróżnego typu rolety, które osłonią wasze mieszkanie przed piekielnymi promieniami Słońca. By wydajnie osłaniać wewnętrzne pomieszczenia wystawione w szczególności na ogrzewanie (Instalacje Cieplne Katowice) rekomendujemy wybranie rolet z włókna węglowego, jakie świetnie izolują odbijając zbyteczne ciepło. W polskim klimacie świetnie sprawdzają się jeszcze rolety interesujące elektryczne.eu/ metalowe pomalowane farbą proszkową, odporne na wilgoć, grad, nagłe uderzenia, przykładowo silnego wiatru.

Drugim elementem jest brak izolacji hałasów. Żeby jakoś temu zaradzić warto wymienić stare drewniane drzwi na najnowszej generacji drzwi antywłamaniowe, które nie jedynie chronią przed włamywaczami, ale także izolują nas od dźwięków zewnętrznych. Jednocześnie możecie uchronić swych sąsiadów przed hałasem z naszego mieszkania.

Jeżeli jesteście zaintrygowani naszą propozycją i chcecie mieć rolety i drzwi zewnętrzne Wrocław – drzwi zewnętrze – jest miastem, które potrzebujecie odwiedzić!
Prywatność przeżywa wielki kryzys w tych czasach, ale z naszą pomocą można temu w pewien sposób zaradzić. Nie zwlekajcie, aby odzyskać utraconą przed latami prywatność.