Ładnie zaprojektowane okna czy zaaranżowany stół w pokoju dziennym to zadanie dla fachowców

Spory procent osób marzy o przepięknej i eleganckiej dekoracji swojego mieszkania.
Udekorować można wszystko — od okien aż do wielkanocnego stołu.
Spory procent ludzi marzy o pięknej i szykownej dekoracji własnego mieszkania.
Upiększyć można wszystko — od balkonu aż do wigilijnego stołu.

szkło

Autor: Glamorous
Źródło: Glamorous

dekoracja

Autor: OakleyOriginals
Źródło: http://www.flickr.com
Z każdym razem chodzi o to, aby było to zrobione szykownie i bez przesady. Sprawa jest taka, że wszyscy dekoratorzy wnętrz mówią, że najczęstszym błędem, który popełniają Polacy, jest przesyt. dekoracja zwykle ma za wiele elementów i masę krzykliwych kolorów. Wtedy zamiast być szykowną jawi się najnormalniej w świecie krzykliwą. A tego byśmy przecież nie chcieli. Jeśli nie czujemy się zbyt dobrze w tej branży, to mądrym wyjściem będzie zwrócenie się do specjalisty z prośbą o pomoc. Rzecz jasna designer przyjedzie do nas, aby przeprowadzić z nami rozmowę, ale też po to, aby zbadać swe miejsce pracy. Jeżeli przykładowo zależy nam na pięknej dekoracji okien, to nie może być to wyrwane z pomieszczenia. Dekorator musi wiedzieć, jakie gabaryty ma okno, ale też powinien zweryfikować, jaki kolor ścian mamy w pomieszczeniu i jakie wybraliśmy meble. Każdy detal się liczy, ponieważ na koniec wszelkie elementy muszą tworzyć harmonijną całość. Jeżeli chcemy robić aranżację całego domu, to warto znaleźć takiego fachowca, który zna się na rzeczy.

Jeśli rozpatrywana problematyka okazała się dla Ciebie ważna i masz chęć ją zgłębić również od innej strony, zobacz więcej znajdziesz tu – ona też ją omawia.

Powinniśmy poszukać w internecie.

Tam mamy szansę przeglądnąć stronę internetową designera oraz uczciwie przyznać, czy jego pomysły nam odpowiadają. Pamiętajmy, że to my decydujemy, czy chcemy raczej tradycyjne dekoracje czy może coś nowoczesnego.