Kategorie
Zaprojektuj mieszkanie

Pora na nowy dom

Autor: UBM
Projekt domku to bardzo istotna sprawa i trzeba ją dokonywać z uwagą, analizując wszelkie za i przeciw.

Kategorie
Zaprojektuj mieszkanie

Czy zaciekawią nas domy na wąską działkę?

To jaki będziemy posiadali domek, w znacznej mierze będzie zależeć od tego, jaką będziemy dysponować działką. Może się wtenczas okazać, że będziemy zmuszeni troszeczkę zmienić własne plany, ale szans jest wiele, więc na pewno wyszukamy coś właściwego dla siebie.
Kategorie
Zaprojektuj mieszkanie

Wspaniałe pomysły niedużych domów

Domki jednorodzinne mają mnogość plusów, których pozbawione bywa apartament w bloku. Są dużo bardziej spersonalizowane, w dodatku mieszkając w nich, posiadamy poczucie autonomii. Perspektywa samodzielnej konstrukcji domu jest z pewnością kusząca, zwłaszcza że na runku dostępne są śliczne projekty domów jednorodzinnych z garażem.
Kategorie
Zaprojektuj mieszkanie

Jak przygotować się do budowy swojego wyśnionego domu, jakie są możliwości jeśli chodzi o plany budynków

Często się mówi, że jedną z trzech obowiązków, które powinien zrobić prawdziwy mężczyzna, będzie wybudowanie swojego domu. Wielu ludzi uważa, że jest to najtrudniejsze z wyzwań, zwłaszcza w naszym kraju, gdzie wysokość zarobków jest daleko za pozostałymi krajami w Europie. Jeśli jednak ktoś zaczyna się już porywać na takie wyzwanie, to musi się liczyć z tym, że będzie sporo spraw do wyjaśnienia. Zacząć tak naprawdę się powinno od znalezienia odpowiedniej działki, tu akurat należy zastanowić się porządnie nad lokalizacją, bo przez kolejne kilkadziesiąt lat trzeba będzie stamtąd wszędzie dojeżdżać.