Tag Archive: dom

dom

Które świadczenia wchodzą w zakres działań firmy, która zajmuje się sprzątaniem ścian?

podłogi
Czy wiesz, iż do co poniektórych czynności dotyczących sprzątania zatrudniani bywają sympatycy górskich wyczynów? Ten interesujący być może dla niektórych fakt jest od długiego czasu praktykowany w przypadku czyszczenia okien w różnorodnych drapaczach chmur.
Niektórzy z tego typu śmiałków są tak przyzwyczajeni do dużych wysokości, że kiedy, nazwijmy to, odpoczywają od realnych wzgórz, zakładają spółki zajmujące się takim działem działalności jak czyszczenie elewacji.

Jaki dom będzie lepszy dla naszych potrzeb – piętrowy czy z poddaszem użytkowym? Jaki rodzaj domu korzystniej wybrać?

dom
Wybór między domem z poddaszem użytkowym oraz domem piętrowym nie jest łatwy. To istotna decyzja, gdyż decyzja o wyborze piętra lub poddasza decydować będzie o ostatecznym wyglądzie domu, co przekłada się na styl wnętrza czy koszt całego projektu. Od razu wiadomo, że trzeba będzie wybudować dom z dwiema kondygnacjami, jak działka jest niezbyt dużych rozmiarów, zaś my pragniemy mieć duży dom. Czasem wysokość jest niejako narzucona, gdyż na określonym terenie jest obowiązujący plan miejscowy, a więc jak taki zapis znajduje się w wydanej decyzji o warunkach zabudowy, to niestety nie mamy wyboru.