Dojdź w stronę ciekawych trendów przez swoje drzwi

Orzechowa kolekcja drzwi marki Classen
Drzwi to pierwszy element jaki zwraca uwagę wchodząc do domu – zarówno te na zewnątrz jak również te we wnętrzu domostwa. Od nich zależy komfort, wygoda oraz wygląd i styl naszego mieszkania. Najbardziej każda osoba chce, aby jego drzwi były użyteczne przez wiele lat. Kupując nowy produkt istnieje dylemat, które z nich wybrać zakupić, w taki sposób, żeby w pełni nas satysfakcjonowały.

Orzechowa kolekcja drzwi marki Classen
Autor: Classen
Źródło: Classen

Naprzeciw wszystkich tych wyzwań firmy DRE i Classen, które posiadają w swej ofercie drzwi spełniające owe oczekiwania. Firma Dre jest marką solidnych oraz ładnych drzwi wewnętrznych. Dla klientów pragnących wpuścić nieco światła do pokoju przedsiębiorstwo posiada w ofercie Drzwi DRE Vetro A5. To drzwi łatwe w montażu. Wykonane są z drewna iglastego, lub płyty. Drzwi zwieńczone są ładną okleiną, która rozjaśnia ich kolorystykę i wprowadza nieco kontrastu. Zblizoną, aczkolwiek nieco inną ofertą są drzwi DRE Vetro A9. Stworzono je z płyty MOD oraz dodatkowo wzmocniono sklejką. Dodatkowo – podobnie jak poprzednie drzwi – znajduje się na nich szyba ozdobna. Są to drzwi stworzone do pokoju dziecięcego. Rozjaśnią pokój oraz dopasują się do pokoju dziecka.

Kolejna marka – Classen posiada w swej ofercie paneledo podłóg, akcesoria drewniane oraz drzwi. Ich ciekawą opcją dla koneserów klasycznych wzorów powstał model drzwi Classen Century 3 (porównaj w ceneo.pl). Ich niebywałym atutem jest klasyczny wzór, który komponuje się dobrze z każdym wnętrzem. Drzwi są elementem ciekawego wyposażenia wnętrza. Wyprodukowanie także z drzewa iglastego lub płyty MDF sprawia, że są wytrzymałe na czynniki zewnętrzne. Drzwi zaopatrzone są w matowe szyby, które wpuszczają do pomieszczenia wiele światła.

Kolejna oferta – drzwi Family Door Century 1 to produkt marki Family Door. Projekt dedykowany jest dla ludzi lubiących szyk wynikający z prostoty. Stworzone w kolorystyce brązowej spowodują, że nasze mieszkanie zyska na przytulności. Wersja bardzo ekonomiczna – niewielka cena idzie w parze wysoką jakością, którą cenią sobie użytkownicy.