Tag Archive: dach

dach

Rolety do okien dachowych przedstawiają się wspaniale

okna na poddaszu
Czy znajdziemy rolety do okien dachowych?

Gdy mamy okno dachowe, to musimy się liczyć z tym, że w nocy będziemy mieli piękny widok na gwiazdy, ale równocześnie w słoneczne dni, powinniśmy się odgrodzić od zewnętrznego świata, jeśli nie chcemy, aby było nazbyt gorąco. Dlatego właśnie należy spojrzeć na rolety do okien dachowych oraz zdecydować, który ich typ będzie dla nas najlepszy. Czy lepiej kupić takie, które zakładane będą na zewnątrz, czy może musimy zdecydować się na takie do środka?

Piękny ogródek na najwyższym piętrze bądź zielony dach naszego bloku mieszkalnego

taras
Inwestorzy są zobowiązani zrekultywować tereny zniszczone w trakcie prac budowlanych. Mogą sadzić drzewa w okolicy wybudowanych bloków lub zazielenić przestrzenie pomiędzy nimi. Ciekawym rozwiązaniem mogą być również dachy zielone. Popularnym pokryciem bloków mieszkalnych a także innych budynków publicznych jest styropapa. Bardzo dobrą alternatywą dla takiego pokrycia dachowego są dachy zielone.

Co wpływa na wystrój domu? Drobiazgi, o których nie powinniśmy zapominać, czyli jak wybrać właściwe rolety

Wyposażając dom opłaca się zwrócić uwagę na każdy, nawet najmniejszy szczegół, który może mieć wpływ na ostateczny efekt. Wielkie znaczenie mają tekstylia, które mogą nadać mieszkaniu wiele świeżości. Chcąc by aranżacja wnętrza była kompletna najlepiej zagwarantować sobie zarówno eleganckie poduszki, zasłony, jak i obrusy, jakie są dziś dostępne w wielu wzorach i odcieniach, jakie każda osoba może wybrać adekwatnie do własnych preferencji.

Jakie mamy zastosowanie styropianu w zakresie izolacji dachu? O jakich rzeczach należy pamiętać?

styropapa
Faktycznie wybór styropianów jest całkiem spory i czasami niejeden inwestor myśli, jaki styropian na ocieplenie domu zakupić. Jest to zależne od wielu czynników, a przede wszystkim od tego, gdzie potrzeba nam użyć styropianu. Gdy zobaczymy jakie istnieją możliwości, w takim wypadku będzie nam łatwiej wybrać, czy wolimy normalny styropian czy też styropapa producent.