Tag Archive: dach

dach

Co wpływa na wystrój domu? Drobiazgi, o których nie powinniśmy zapominać, czyli jak wybrać właściwe rolety

rolety
Urządzając pomieszczenie opłaca się wziąć pod uwagę każdy, nawet najmniejszy szczegół, jaki może wpłynąć na ostateczny rezultat. Ogromne znaczenie mają tekstylia, jakie mogą nadać mieszkaniu wiele świeżości. Chcąc by aranżacja wnętrza była kompletna powinniśmy zagwarantować sobie zarówno eleganckie poduszki, zasłony, jak również obrusy, jakie są dziś dostępne w wielu wzorach i kolorach, jakie każda osoba może dobrać adekwatnie do osobistych upodobań.

Rolety do okien dachowych przedstawiają się wspaniale

okna na poddaszu
Jak prezentują się rolety do okien dachowych?

Jeżeli mamy okno dachowe, to musimy się liczyć z tym, że w nocy będziemy posiadali wspaniały widok na gwiazdy, lecz jednocześnie w słoneczne dni, powinniśmy się odgrodzić od zewnętrznego świata, jeśli nie pragniemy, by było nazbyt ciepło. Przez to właśnie warto popatrzeć na rolety do okien dachowych oraz zdecydować, który ich typ będzie dla nas odpowiedni. Czy lepiej wybrać takie, które zakładane okażą się być na zewnątrz, czy być może musimy zdecydować się na takie wewnętrzne?

Jakie mamy zastosowanie styropianu w zakresie izolacji dachu? O jakich rzeczach należy pamiętać?

styropapa
Rzeczywiście wybór styropianów jest całkiem spory oraz czasami niejeden inwestor myśli, jakiego rodzaju styropian na ocieplenie domu kupić. Zależy to od różnych rzeczy, a przede wszystkim od tego, gdzie potrzeba nam użyć styropianu. Jeżeli zobaczymy jakie są możliwości, w takim wypadku będzie nam łatwiej dokonać wyboru, czy wolimy normalny styropian czy może styropapa producent.

Piękny ogródek na najwyższym piętrze bądź zielony dach naszego bloku mieszkalnego

taras
Inwestorzy są zobowiązani zrekultywować tereny zniszczone w trakcie prac budowlanych. Mogą sadzić drzewa w okolicy wybudowanych bloków lub zazielenić przestrzenie pomiędzy nimi. Ciekawym rozwiązaniem mogą być również dachy zielone. Popularnym pokryciem bloków mieszkalnych a także innych budynków publicznych jest styropapa. Bardzo dobrą alternatywą dla takiego pokrycia dachowego są dachy zielone.