Tag Archive: budownictwo

budownictwo

Rozmyślając o swoim przyszłym domu warto powiększyć swoje horyzonty poprzez poszukiwanie inspiracji oraz nowych dróg…

nowoczesny dom
Budowanie własnej przestrzeni, w której człowiek czuje się dobrze oraz jest pewny siebie, gdyż zna to, co go otacza, jest pewnego rodzaju procesem, jaki rodzi się w sercu, a następnie trafia do rozumu, w jakim przechodzi gruntowne etapy szykujące niniejszy projekt do finalnego powstania. Architektura oraz budownictwo to dziedziny łączące w sobie technikę oraz rozlegle rozumiany design. Scalanie technologii i sztuki nie jest proste, albowiem z niniejszego miksu może powstać coś dziwnego, ale dla prawdziwych ekspertów to nic ciężkiego.

Całościowy remont mieszkanka – na czym się skoncentrować

okna
Remont generalny domu za każdym razem jest poważnym projektem, ale remont mieszkania w starym budownictwie to niekiedy prawdziwe wyzwanie. Nim przystąpimy do remontu mieszkanka w starym budownictwie, najlepiej jest sporządzić spis najistotniejszych rzeczy do zrealizowania. Pomoże to już na etapie projektowania ogarnąć całość robót, wyznaczyć priorytety oraz wstępnie wycenić roboty do przeprowadzenia. Sprawdź ceny okien, paneli podłogowych, terakoty, itp.

Każdy śni o tym,aby kupić własne mieszkanie, czyli rynek wtórny , a może pierwotny?

mieszkanie na poddaszu
Obecnie coraz więcej młodych ludzi decyduje się na zakup własnego M. Pomieszkiwanie kątem u rodziców bądź teściów jawi im się jako nie do zaakceptowania. Natomiast trwające latami wynajmowanie mieszkania to z kolei marnowanie pieniędzy – przez cały rok można przeznaczyć na ten cel nawet kilkanaście tysięcy złotych. Kupno własnego mieszkania wydaje się być więc rozwiązaniem perfekcyjnym. Nasuwa się jednak pytanie, czy bardziej korzystnym rozwiązaniem są mieszkania deweloperskie czy te z rynku o charakterze wtórnym.