Tag Archive: budownictwo

budownictwo

Rozmyślając o swoim przyszłym domu warto powiększyć swoje horyzonty poprzez poszukiwanie inspiracji oraz nowych dróg…

nowoczesny dom
Tworzenie własnej przestrzeni, w jakiej człowiek czuje się dobrze oraz jest pewny siebie, bo zna to, co go otacza, jest swoistego typu procesem, jaki powstaje w sercu, a później dostaje się do rozumu, gdzie przechodzi gruntowne etapy szykujące niniejszy projekt do ostatecznego powstania. Architektura i budownictwo to dziedziny łączące w sobie technikę i wszechstronnie rozumiany design. Połączenie technologii i sztuki nie jest łatwe, ponieważ z niniejszego miksu może wyjść coś dziwnego, lecz dla prawdziwych ekspertów to nic niemożliwego.

Całościowy remont mieszkanka – na czym się skoncentrować

okna
Generalny remont domu zawsze jest poważnym przedsięwzięciem, ale remont mieszkania w starym budownictwie to czasem prawdziwe wyzwanie. Nim przystąpimy do remontu mieszkania w starym budownictwie, najlepiej będzie sporządzić rejestr najistotniejszych rzeczy do wykonania. Pozwoli to już na poziomie projektowania ogarnąć ogół prac, wyznaczyć priorytety jak też wstępnie wycenić prace do przeprowadzenia. Sprawdź ceny okien, paneli podłogowych, terakoty, itp.

Każdy śni o tym,aby kupić własne mieszkanie, czyli rynek wtórny , a może pierwotny?

mieszkanie na poddaszu
Współcześnie coraz więcej osób, które niedawno zawarły związek małżeński decyduje się na kupno własnego mieszkania. Mieszkanie kątem u rodziców lub teściów jawi im się jako nie do zaakceptowania. Natomiast trwające latami wynajmowanie mieszkania to z kolei wyrzucanie pieniędzy w błoto – w ciągu roku można wydać naprawdę niemało pieniędzy. Zakup własnego M wydaje się być więc rozwiązaniem doskonałym. Nasuwa się jednak pytanie, czy lepszym rozwiązaniem są mieszkania deweloperskie czy te z rynku wtórnego.