Tag Archive: brama

brama

montowanie drzwi w mieszkaniu

Drzwi
Zgodnie z rozporządzeniem budowlanym, drzwi wewnętrzne powinny posiadać minimalnie 90 cm szerokości. Mniejsze wymiary produkowane są dlatego, że do połowy lat 90 minionego wieku standardem były ramiona, a tym samym przepusty drzwiowe o szerokości 60, 70 i 80 cm. Marka Interdoor należy do grona uznanych w Polsce producentów drzwi.

Brama do czego?

Bramy g60 firmy Normstahl
Istnieje sporo obiektów, z pozoru nieistotnych, które przechowują w sobie wielkie znaczenie. Takim tłem codzienności są wszelkiego typu bramy. Oddzielają nasze gościnne i przyjazne domostwo od niebezpiecznego globu pełnego wrogów.

Nowatorskie bramy, które z czasem wypierają klasyczne ogrodzenia

brama
Jeśli chodzi o branżę związaną z ogrodzeniami to w ostatnim czasie dało się spostrzec, że nowatorskie ogrodzenia systematycznie odsuwają na bok klasyczne płoty. Pozostaje to chociażby związane z tym, iż ludzie decydują się na innowacyjne domy i dokładnie ten typ ogrodzeń pasuje im do designu w największym stopniu. Dużo osób stawia obecnie na praktyczność a także bezpieczeństwo i nawet, podczas gdy będą mieć już tradycyjne płoty to ochoczo wymieniają je na nowsze.