Tag Archive: brama

brama

Brama do czego?

Bramy g60 firmy Normstahl
Znamy wiele rzeczy, pozornie banalnych, które kryją w sobie duże znaczenie. Takim tłem powszechnym są wszelkiego rodzaju drzwi. Separują nasze miłe i przytulne domostwo od hałaśliwego świata pełnego obcych ludzi.

montowanie drzwi w mieszkaniu

Drzwi
Zgodnie z prawem budowlanym, drzwi wewnętrzne powinny posiadać minimum 90 cm szerokości. Mniejsze wymiary wyrabiane są dlatego, że do połowy lat 90 przeszłego wieku standardem były skrzydła, a tym samym przepusty drzwiowe o szerokości 60, 70 i 80 cm. Marka Interdoor należy do kręgów docenionych w Polsce producentów drzwi.

Nowatorskie bramy, które z czasem wypierają klasyczne ogrodzenia

brama
Jeśli chodzi o branżę związaną z ogrodzeniami to w ostatnim czasie dało się spostrzec, że nowatorskie ogrodzenia systematycznie odsuwają na bok klasyczne płoty. Pozostaje to chociażby związane z tym, iż ludzie decydują się na innowacyjne domy i dokładnie ten typ ogrodzeń pasuje im do designu w największym stopniu. Dużo osób stawia obecnie na praktyczność a także bezpieczeństwo i nawet, podczas gdy będą mieć już tradycyjne płoty to ochoczo wymieniają je na nowsze.