Monthly Archive: Luty 2020

Rozdział kosztów zakupionego ciepła na pojedyncze kawalerki

Jedną z podejść rozdziału cen zakupionego ciepła na pojedynczych klientów lokali w obiektach wielolokalowych jest procedura z przeznaczeniem podzielników wartości ogrzewania.
Podzielniki kosztów ogrzewania nie są urządzeniami pomiarowymi, nie podlegają wiec legalizacji.
Ich wskazania nie demonstrują wielkości jednostek ciepła odebranego przez grzejnik, na jakim zostały zainstalowane.

Jakimi metodami zadbać o zabezpieczenia w naszym mieszkaniu?

dom
Nie da się ukryć zjawiska, że aktualnie żyjemy w czasach, w których narażeni jesteśmy na w szerokim zakresie rozumiane niebezpieczeństwo. Mowa w tym miejscu zarówno o narażeniu zdrowia przez różnorodne niszczące czynniki, jak i posiadanego przez nas majątku. Okazuje się, że to na ogół rzeczy materialne, które posiadamy mogą później stać się ewentualnym celem do zrabowania przez złodziejów. W związku z takim stanem spraw bardzo mocno zależy nam na tym, aby praktycznie jak najlepiej ubezpieczyć nasze domy przed włamaniem.

Jak zabrać się za odświeżenie małego mieszkania?

remont mieszkania
Odnowienie mieszkania to niemałe przedsięwzięcie, które potrzebuje gruntowanego przygotowania. Nie powinniśmy postępować w takiej sytuacji pochopnie, gdyż ewentualne błędy mogą okazać się dla nas bardzo kapitałochłonne. O wiele rozsądniej będzie właściwie się przygotować jeszcze przez rozpoczęciem prac remontowych. O czym w głównej mierze należy pomyśleć?