Monthly Archive: Październik 2015

Wnętrza prywatnych mieszkań nie muszą być nudne, wystarczy w czasie zakupów nie sugerować się wystrojem wystaw sklepowych

salon
Dom to wyjątkowe miejsce – kojarzone jest nade wszystko z rodziną i chwilami spędzanymi w gronie najbliższych. To tutaj mamy czuć się bezpiecznie. Dlatego tak wiele czasu poświęcamy na aranżowanie domowych wnętrz, a realizacja nakreślonych pomysłów sprawia nam nieukrywaną radość.

Jakie mamy zastosowanie styropianu w zakresie izolacji dachu? O jakich rzeczach należy pamiętać?

styropapa
Faktycznie wybór styropianów jest całkiem duży oraz często niejeden inwestor myśli, jaki styropian do ocieplenia budynku kupić. Zależy to od różnorakich czynników, a głównie od tego, gdzie potrzeba nam użyć styropianu. Jeśli zobaczymy jakiego typu istnieją możliwości, wtedy będzie nam łatwiej dokonać wyboru, czy odpowiedni będzie normalny styropian czy może styropapa producent.

Piękny ogródek na najwyższym piętrze bądź zielony dach naszego bloku mieszkalnego

taras
Inwestorzy są zobowiązani zrekultywować teren zniszczony w trakcie prac budowlanych. Mogą posadzić drzewa w pobliżu wybudowanych bloków albo zazielenić przestrzenie miedzy nimi. Świetnym rozwiązaniem mogą być również dachy zielone. Najczęściej stosowanym pokryciem budynków mieszkalnych tudzież innych budynków użyteczności publicznej jest styropapa. Ciekawą alternatywą dla takiego pokrycia dachowego są dachy zielone.

Informator budującego: wybieramy drzwi do domu jednorodzinnego

drzwi zewnętrzne z kluczem
Dobór drzwi zewnętrznych do naszego domu nie jest tak prostą oraz jasną sprawą, jak mogłoby się zdawać. Ważny jest nie jedynie wygląd drzwi, ale też posiadane przez nie zabezpieczenia antywłamaniowe, ich trwałość na zmienne warunki atmosferyczne a także jakość zrealizowania zgodnie z obowiązującymi wymogami technicznymi a także prawnymi.